Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Rīga, VEF Kultūras pils senioru deju kolektīvs "Sendancis"

Pamatinformācija
Senioru deju kolektīvs

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Tautas deju kolektīvs >> senioru
 Ropažu iela 2, Rīga, LV-1039
 Lidija Ruskule
 29244341

Kolektīva piederība

 1962
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Tautas deju tradīciju kopšanas turpināšana arī senioru vecumā.Latviešu dzīvesziņas, latviešu dejas popularizācija seniopru vidū. Latviešu dziesmu un dejas svētku tradīcijas atbalsts ar aktīvu iesaistīšanos svētku sagatvaošanā un norisēs.
Kolektīvā darbojas senioru vecuma ( pēc 50 gadiem) cilvēki, kuru interese ir latviešu deja, Dziesmu un deju svētki, kopā pavadītais laiks, kustīgums un aktivitāte jebkurā vecumā.
 
2012. gadā kolektīvam apritēja 50 gadi kopš tā dibināšanas. „Sendancis” dejo dažādu žanru dejas: sākot ar latviešu etnogrāfiskajām, to apdares, latviešu tautas dejas, senās balles dejas, skatuviskās un jaunrades dejas, ar kurām uzstājas pašu mājās – VEF Kultūras pilī, kā arī citās Latvijas pilsētās un novados. Kolektīvs piedalās Dziesmu un deju svētkos, skatēs, arī VEF Kultūras pils organizētajos pasākumos un kopā ar senioru kluba kolektīviem uzstājas Vidzemes priekšpilsētas sociālās aprūpes centros. „Sendancim” ir sadarbības pasākumi ar vecākās paaudzes deju kolektīviem „Vigu” Ventspilī, „Dzirnām” Cēsīs, „Atvasaru” Madonā, „Sidrabaini” Siguldā un „Lēdmani” Ogres rajonā. 2003. gadā „Sendancis” pirmo reizi izbrauca ārpus Latvijas, piedaloties folkloras festivālā Hradec Kralovā, Čehijā. 2007. gada vasarā kolektīvs viesojās folkloras festivālā „No ciema uz ciemu” Ungārijas dienvidos, Vācijā, Slovākijā, Bulgārijā.
 
VEF Kultūras pilī, Ropažu iela 2,Rīga
otrdienās 18.00-20.00
ceturtdienās18.00-20.00
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 
 
 Senioru
 Jauktie
 24
 
Piedāvājums

Izrādes, koncerti

 
Aktivitātes 2013.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Aktivitātes 2014.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
Aktivitātes 2016.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
 
Aktivitātes 2017.gadā

Kolektīva aktivitātes

 
 
Atzinības

Iegūtās atzinības