Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Līgatnes senioru klubiņš "Spēkavots"

Pamatinformācija

Kolektīva kontaktinformācija

 
Mākslinieciskie kolektīvi >> Interešu nozare >> interešu klubs
 Spriņģu iela 4, Līgatne, Līgatnes nov., LV-4110
 Rasma Johansone
 Laimdota Lapiņa
 29395513 ;  64153180

Kolektīva piederība

 2001
 Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

 
Senioru klubiņš „Spēkavots” izveidots 2001.gada 14.februārī. Pirmajā tikšanās reizē notika konkurss par klubiņa nosaukumu. Visvairāk tā dalībniekiem iepatikās nosaukums „Spēkavots” (ieteica Agita Meistere), un jau 10 gadus klubiņš ir bijis avots, kur smelties spēkus.
 
Reizi mēnesī kluba biedri sapulcējas un interesanti pavada laiku. Un visi tam gatavojas, jo bieži vien sanākšana ir saistīta ar pārsteigumiem. Bijušas gan tikšanās ar dzejnieci Liju Brīdaku, Dzidru Inkenu, bibliotēkas vadītāju Laimu Timermani, Līgatnes novada domes priekšsēdētāju Aināru Šteinu, bijušo veselības ministri Ingunu Circeni, bijušas arī pārrunas par izlasītajām grāmatām, dzīvi un pieredzēto. Skolotāja Ilze Jirgensone stāstījusi par latviešu māksliniekiem un rakstniekiem, kopā ar skolotāju Maiju Ratnieci viņas lasījušas sirsnīgus dzejoļus.

 
Senioru klubiņa „Spēkavots” sanākšana notiek reizi mēnesī Līgatnes novada kultūras namā, biedriem vienojoties par datumu. Atsevišķos gadījumos tiek izvēlēta kāda cita norises vieta.

 
Vispārīgās ziņas

Kolektīvs pārskata periodā

 Senioru
 Jauktie
 29