Lūdzu uzgaidiet!
Lejupielādēt koordinātes Sūtīt failu uz e-pastu

Zirgu sēta "Klajumi"

Pamatinformācija

Informācija

 
Amatu prasmes >> Lauku sēta >> lopkopība
 Klajumi, Kaplavas pag., Krāslavas nov., LV-5668
 
Zirgu sēta "Klajumi"savu darbību uzsāka 1998.gadā. Šeit kopā saimnieko vecā un jaunā paaudze, saglabājot kultūrvēsturisko mantojumu un rūpējoties par dabas un vides vērtībām.
Zirgu sēta "Klajumi" piedāvā zirgu izjādes un pārgājienus dabas parkā "Daugavas loki" un Latvijas-Baltkrievijas pierobežā, tāpat arī 2-7 dienu kombinētus zirgu izjāžu maršrutus. Reitterapija un relaksācijas vingrošana uz zirga. "Odu taka" dabas mīļotājiem. Mājdzīvnieku apskate.
2007.gadā "Klajumi" ieguva "Sējējs-2007" laureāta balvu Ekotūrisma grupā un Ģimenei draudzīgākās atpūtas vietas statusu Latgalē. "Klajumiem" piešķirts Zaļais sertifikāts. 2013.gadā zirgu sētai tiek piešķirta Kultūras ministrijas un Lauku ceļotāja kultūras goda zīme "Latviskais mantojums" par zirgkopības tradīciju saglabāšanu. 2014.gadā "Klajumi" kļūst par Latgales kulinārā mantojuma tīkla biedru. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments!
 29472638
Nosaukums ReģionsVeidsObjektu skaitsIlgumsPārvietošanās Novērtējumi
Krāslavas novada Rietumu loks Latgaleamatniecība; vēsture142 d.Ar kājām Novērtējumi
Labsajūta Latgales burvībā Latgaleamatniecība; kultūras pieminekļi; vēsture423 d.Ar automašīnu Novērtējumi
Zirgs veselībai, skaistai stājai un harmonijai Latgaleamatniecība; kultūras pieminekļi; vēsture413 d.Ar automašīnu Novērtējumi